Trochę historii

Początkowo na terenie, na którym obecnie znajduje się nasz obiekt funkcjonowała pierwsza szkoła podstawowa w Woli Filipowskiej. Wzniesienie budynku szkolnego, nastąpiło w roku 1870 z funduszy hrabiego Potockiego. Po wybudowaniu gmachu nowej szkoły w Woli Filipowskiej budynek i teren służył jako szkoła nauki jazdy.

W latach 90-tych obecni właściciele zakupili nieruchomość od Skarbu Państwa. Zabytkowy budynek został zachowany - obecnie przeznaczony jest na użytek prywatny, jednak mogą odbywać się w nim przygotowania Pary Młodej. W 2006 r. spełniając swoje marzenie właściciele rozpoczęli budowę obiektu gastronomicznego sąsiadującego z budynkiem dawnej szkoły. W 2009 r. Tiffany przyjęło pierwszych gości. Początkowo obiekt funkcjonował jako restauracja. W 2017 r. wraz z rozbudową obiektu powstała sala kryształowa. W związku z dużym zainteresowaniem przyjęciami obiekt funkcjonuje od tamtej pory wyłącznie jako sala weselna. Poza przyjęciami weselnymi przyjmujemy rezerwacje z okazji Chrztu, Komunii Świętej, jubileuszy czy zjazdów rodzinnych.

Tiffany to rodzinna firma, w którą wkładamy dużo serca i 100% zaangażowania. Zrobimy wszystko, by Wasze wspomnienia były jeszcze piękniejsze niż zdjęcia i filmy!

Wesele tuż pod Krakowem...

Stonowane wnętrza, dbałość o szczegóły oraz smaczna kuchnia czynią z Tiffany idealne miejsce na przyjęcie dla wszystkich Par szukających sali weselnej w okolicach Krakowa. Salę dzieli około 25 min jazdy z krakowskich Bronowic. Warto zauważyć, że blisko mają do nas także Pary z aglomeracji śląskiej.

Wiemy, że organizacja Twojego wesela to ogromna odpowiedzialność i wyzwanie. Chcemy przekazać naszą wiedzę i doświadczenie, proponując odpowiednie menu, sugerując jak najlepsze ustawienie stołów i dobór odpowiedniej dekoracji. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie - w miłej atmosferze oprowadzimy Was po obiekcie, przedstawimy ofertę, możliwe aranżacje oraz warunki rezerwacji.

Zaufaj nam i skontaktuj się już teraz! A po garść inspiracji zapraszamy na nasze konto na Instagramie.

Ślub kościelny i cywilny

Parom szukającym urokliwego miejsca na ślub kościelny szczególnie polecamy położony niedaleko Kościół św. Marcina w Krzeszowicach, Klasztor Karmelitów Bosych w Czernej oraz drewniany Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Paczółtowicach.

Pary decydujące się na ślub cywilny mogą skorzystać z naszych wnętrz - najczęściej tłem ceremonii jest sala kominkowa. W ciepłych miesiącach zapraszamy do letniej altany. W zakresie organizacji ślubu cywilnego właściwy jest Urząd Stanu Cywilnego w Krzeszowicach.

Z ciekawostek... Na terenie naszego obiektu znajduje się kapliczka. Pochodzi ona z drugiej połowy XIX wieku, a jej fundatorem był Piotr Żbik wraz z żoną. W 2020 r. została odnowiona przez właścicieli posesji. Opiekę nad kapliczką od pokoleń sprawuje Janina Kuciel.

Wirtualny spacer

Wnętrza

Subtelne wnętrza Sali weselnej Tiffany w odcieniach szarości i bieli są idealnym tłem dla przyjęć weselnych zarówno w stylu glamour jak i romantycznym. Proponujemy osobną przestrzeń na przygotowania Państwa Młodych jak i ceremonię ślubu cywilnego.

ZOBACZ GALERIĘ

Tiffany

Kącik dla dzieci

Do dyspozycji najmłodszych pozostają kącik z zabawkami oraz krzesełka do karmienia.

Sala bankietowa

Organizujemy przyjęcia weselne i bankiety na 250 osób.

Sala konferencyjna

Dysponujemy zapleczem umożliwiającym organizowanie konferencji do 300 osób.

Ogródek letni

W okresie letnim zapraszamy do altany.

Parking

Zapewniamy bezpłatny parking, zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów.

Noclegi

Gwarantujemy bazę noclegową do 27 osób.

Zostań u Tiffany’ego dłużej!

Odwiedź nasze profile na: