Formularz kontaktowy  Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest PH „BRAVO” Krzysztof Sobczyński, Maria Sobczyńska Spółka Jawna z siedzibą w Krzeszowicach przy ul. Krakowskiej 34 a. Pani/Pana dane osobowe zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r., którym jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez wysłanie wiadomości oraz udzielanie informacji petentom. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez Administratora danych osobowych Pani/Pana danych oraz korzystania z Pani/Pana praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o kontakt listowny lub e-mailowy: tiffany@restauracjatiffany.pl Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Jeśli Pani/Pan uzna, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszamy przepisy, ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO.

  Adres

  ul. Chrzanowska 2
  32–065 Wola Filipowska
  tiffany@tiffanysalaweselna.pl
  +48 12 283 77 88

  Manager

  Agnieszka Sobczyńska
  +48 604 065 649
  agnieszka@tiffanysalaweselna.pl

  KONSULTANT, MARKETING

  Aleksandra Sobczyńska-Tarasiewicz
  +48 664 429 505
  aleksandra@tiffanysalaweselna.pl

  Zostań u Tiffany’ego dłużej!

  Odwiedź nasze profile na:

  Newsletter

  Nadchodzące wydarzenia, promocyjne pakiety i inspiracje w Twojej skrzynce. Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera!

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PH „BRAVO” Krzysztof Sobczyński, Maria Sobczyńska, Spółka Jawna z siedzibą w Krzeszowicach przy ul. Krakowskiej 34 a. Pani/Pana dane będą wykorzystywane w celu dostarczania newsletteru. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu i wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa UODO. Kontakt w sprawach dot. ochrony danych: tiffany@tiffanysalaweselna.pl

  Restauracja Tiffany - Organizujemy niezapomniane przyjęcia!

  Zostań u Tiffany’ego dłużej!

  Odwiedź nasze profile na: