Małe upominki dla gości to obecnie dla wielu Par must have każdego przyjęcia weselnego. Na rynku dostępnych jest wiele personalizowanych propozycji, ale także coraz więcej Nowożeńców decyduje się na przygotowanie prezencików hand made. Poniżej przedstawiamy wskazówki, którymi należy się kierować przy ich wyborze oraz garść inspiracji dla wciąż niezdecydowanych Młodych Par.

 

Rozmiar

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na rozmiar upominków, szczególnie jeśli na stołach ma pojawić się przystawka. W tym przypadku najlepiej postawić na subtelną rzecz, aby nie przytłoczyć całej aranżacji.

 

Kolorystyka

Kolejną istotną kwestią jest kolorystyka. Ważne aby barwa upominków była spójna z kolorem
lub motywem przewodnim wesela.

 

Hand made

Jeśli prezenty mają być wykonane własnoręcznie istotna jest precyzja, która wymaga czasu. Z tego powodu należy zaplanować realizację pomysłu z odpowiednim wyprzedzeniem, by uniknąć nerwowej atmosfery.

 

Funkcjonalność

Souveniry mogą także pełnić podwójną funkcję: podziękowania i winietki – wystarczy dopiąć ozdobny bilecik
z imieniem i nazwiskiem.

 

Aranżacja

Ciekawą propozycją jest przygotowanie odrębnego stanowiska z prezentami. Odpowiednio udekorowany
i wyeksponowany stolik z dużą tablicą „Dziękujemy za przybycie” to propozycja godna rozważenia. Ponadto proponujemy ustawić w tym miejscu księgę gości.

 

Łakocie

Najczęstszym i uniwersalnym wyborem są słodkości np. migdały w czekoladzie, krówki, francuskie makaroniki, kruche ciasteczka czy pierniki. Łakocie można dość łatwo spersonalizować, zamawiając odpowiednie opakowanie w kolorze przewodnim ślubu i opatrując je imionami Pary Młodej i datą ślubu.

Napoje i przetwory

Atrakcyjnym pomysłem są także szeroko pojęte napoje. W tym przypadku wystarczy mały szklany pojemniczek
i wysokiej jakości zawartość. Do ziaren kawy czy liści herbaty idealnym rozwiązaniem będzie fiolka. Mała buteleczka sprawdzi się w przypadku oliwy, domowej nalewki lub innego alkoholu. Natomiast słoiczki proponujemy wypełnić miodem, konfiturą lub smalczykiem. Zwieńczeniem tego typu upominku może być juta ze sznurkiem lub ozdobna wstążka wraz z spersonalizowaną nalepką.

 

Zielono mi

Decydując się na wesele w stylu rustykalnym oraz stawiając na dużą ilość zieleni, warto rozważyć podziękowania w formie sukulentów, nasion roślin lub ziół. Rośliny najlepiej prezentują się w mini glinianych doniczkach ewentualnie w towarzystwie szkła.

 

Spa

Pachnące  mydełka, sól do kąpieli i świece są równie często wybieranym rozwiązaniem. Zapakowane w szary papier lub ozdobną folię, przewiązane sznureczkiem i z dołączoną gałązką lawendy lub rozmarynu nadadzą romantyczny charakter każdemu przyjęciu weselnemu.

 

Gadżety

Często spotykanym pomysłem są upominki w formie magnesów, podkładek pod kubki, otwieraczy do napojów czy wachlarzy. Różnorodność kształtów, materiałów jak i opcja personalizacji umożliwia stworzenie prezentu, który będzie funkcjonalny  i jednocześnie będzie przypominał gościom o dniu wesela.

 

Życzymy powodzenia szczególnie tym Parom, które zdecydują się na prezenty hand made!

Tiffany

Kącik dla dzieci

Do dyspozycji najmłodszych pozostają kącik z zabawkami oraz krzesełka do karmienia.

Sala bankietowa

Organizujemy przyjęcia weselne i bankiety na 250 osób.

Sala konferencyjna

Dysponujemy zapleczem umożliwiającym organizowanie konferencji do 300 osób.

Ogródek letni

W okresie letnim zapraszamy do altany.

Parking

Zapewniamy bezpłatny parking, zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów.

Noclegi

Gwarantujemy bazę noclegową do 27 osób.

Zostań u Tiffany’ego dłużej!

Odwiedź nasze profile na: