Wesele jest jedną z ważniejszych rodzinnych uroczystości. Szczególnie w przypadku dużych przyjęć okazuję się, że pośród zaproszonych gości jest spora gromadka maluchów. Warto pamiętać o tym, aby o nie zadbać podczas tego wyjątkowego dnia, ponieważ dobry nastrój dzieci, to także dobry humor ich rodziców, a więc lepsza zabawa dla wszystkich.

 

 

Opieka animacyjna

Babcie, ciocie czy kuzynki z pewnością zajmą się dziećmi podczas przyjęcia weselnego, ale pamiętajmy, że to przede wszystkim goście, którym należy się chwila zabawy i wytchnienia. Profesjonalna opieka doświadczonych osób nad dziećmi to podstawa dobrze zorganizowanej imprezy. Polecamy zaangażować do pracy przynajmniej dwie osoby, które w razie potrzeby będą w stanie opiekować się jednocześnie dziećmi w sali weselnej oraz na zewnątrz. Animatorzy dysponują całą gamą rozmaitych atrakcji, które umilą czas pociechom. Do najpopularniejszych należą puszczanie baniek mydlanych, malowanie twarzy, balonowe zoo, zabawy z chustą Klanzy oraz warsztaty plastyczne. Restauracja Tiffany współpracuje z odpowiednimi firmami, które zapewnią uśmiech i niezapomniane emocje dzieciom przez cały czas trwania przyjęcia weselnego.

 

Menu dziecięce

Na etapie planowania rozmieszczania gości, warto zorganizować dzieciom osobny stolik, ustawiony w pobliżu miejsca przewidzianego dla ich rodziców. Bliskość mam i tatusiów zapewni spokój obu stronom. Pamiętajmy, że dzieci nie tylko potrzebują mniejszych porcji, ale także innych smaków, dlatego trafionym pomysłem jest zaplanowanie indywidualnego menu dziecięcego. Warto wybrać posiłki, których nie trzeba kroić i nie są brudzące. Restauracja Tiffany przewiduje w ofercie weselnej ulubione potrawy dla najmłodszych. Koszt uczestnictwa dzieci (od 4 do lat 12) w przyjęciu weselnym objęty jest 50% bonifikatą, natomiast dzieci do lat 3 otrzymują posiłek bezpłatnie.

 

Słodki stół

Słodki bufet czy fontanna czekoladowa to miejsce, obok którego żadna pociecha nie przejdzie obojętnie. Osobny stolik z kolorowymi muffinami, żelkami, piankami czy płynną czekoladą sprawi najmłodszym nie lada frajdę. Restauracji Tiffany oferuje pakiet dodatkowy w postaci candy baru oraz fontanny czekoladowej.

 

W trosce o najmłodszych Restauracja Tiffany zapewnia: ogrodzony teren, kącik zabaw, przewijak oraz foteliki do karmienia.

Tiffany

Kącik dla dzieci

Do dyspozycji najmłodszych pozostają kącik z zabawkami oraz krzesełka do karmienia.

Sala bankietowa

Organizujemy przyjęcia weselne i bankiety na 250 osób.

Sala konferencyjna

Dysponujemy zapleczem umożliwiającym organizowanie konferencji do 300 osób.

Ogródek letni

W okresie letnim zapraszamy do altany.

Parking

Zapewniamy bezpłatny parking, zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów.

Noclegi

Gwarantujemy bazę noclegową do 27 osób.

Zostań u Tiffany’ego dłużej!

Odwiedź nasze profile na: